• وبلاگ : چشم و چراغ
 • يادداشت : انا لله و انّا اليه راجعون
 • نظرات : 0 خصوصي ، 14 عمومي
 • mp3 player شوکر

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   

  اي کاش سر زا رفتن مال زنان عهد بوق بود ومن اين روزها به عزاي دوستم ننشسته بودم که در قرن 21 سر زا رفت...باورت نمي شود؟نه بيمارستانش مال دهات بود ونه...
  پاسخ

  چي بگم؟
  + rabeeh 
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  خاک بر سر وجداني که نداريم !

  سلام. حسابي ناراحت شدم. متن رسا و خوبي نوشته بودين...

  در مورد مداح اهل بيت حاج منصور ارضي اين رو گفتن
  http://www.rahva.ir/97/11877-news.html

  من خودم هنوز در تعجبم ... با شناختي مختصري که از ايشون دارم بعيد مي دونم ... اين حرفي که زدن اگر درست نباشه تهمت خيلي بزرگيه و بايد حد جاري بشه بر ايشون

  در تهران هم باشه کسي نيست به وضع جامعه پزشکي برسه اين پزشکها ديگه شورشو در آوردن

  اوهوم! آفرين. تو buzz ديالوگ ها رو دنبال مي کردم. اما اين نوشته خيلي خوب بود. هيچ وقت نمي شه گفت حق مطلب رو ادا کرد. اما تونست کمي اين خشم و ناراحتي رو بيان کنه. واقعا مرده شور اين سيستمي که جون آدم هم توش کشکه.


  ...!!!
  خداوندا ما را ببخش...

  + مريم 

  چي بگه آدم آخه :(
  + هادي 

  موقع پخش جومونگ بود كه دو خانواده از توابع شيراز(دقيقا يادم نيست) به تفرجگاه رفته‌ بودند و وقتي متوجه مي‌شوند كه سريال مورد علاقه شان شروع شده، باعجله به سمت منزل مي‌روند و نيمه شب متوجه نبود كودكي مي‌شوند كه در بيابان بر اثر ترس از تاريكي فوت شده!

  يكي به خاطر سوسانو خود كشي مي‌كند و....

  عجبا كه از داستان‌ها همينطور دارد اتفاق مي‌افتد! و بايد با اين پدر و مادر چه كرد فقط خدا مي‌داند كه عادل مطلق است.

  + پلخمون 
  پسري در اثر سريال جومونگ خودکشي مي کند و مادري در اثر فاصله ها مي ميرد. تقصيرکار، صداوسيماي ما هم هست. نه به خاطر پخش اين سريال ها. به خاطر عقلانيتي که رشد نمي دهد و روح مسئوليتي که پمپاژ نمي کند. به خاطر چيزهايي که هرگز پخش نمي کند.
  + هادي 

  مجددا سلام؛

  در مورد مشايي كه هيچي ندارم بگم چون گويا غير از اينكه هر از چندگاهي اراجيفي ببافد و خسارت به نظام بزند كاري نميكند. اما حاج منصور چي گفته مگه؟

  پاسخ

  سلام. سرچ کنيد، قابل گفتن نيست.


  به خدا داره حالم از خودم هم بد ميشه.

  امروز در مورد نسل کشي سال 94 در افريقا هم خوندم.

  کلا هميشه برايم عجيب بوده و هست که چگون ادم ها براي جان همديگر ارزشي قائل نيستند...

  خدايا......

  گورباباي جان بقيه، براي کار خودشون هم ارزش قائل نيستند؟!!!  سلام

  از بدبختيهاي اعظم اين مملکت نبودن رسانه ي مردميِ غير پايتختي است! کافي بود همين اتفاق در تهران بيفتد تا کار بکشد به استيضاح کابينه و نظام حتي! سهم اکثريت مطلق غيرپايتخت نشين اين جامعه از رسانه تقريبا هيچ است! غالب محتواي رسانه ها را مسائل و مشغله هايي از جنس پايتخت پر کرده؛ مترو و بي آر تي و هزار جور کوفت و زهر مار ديگر! سهم اکثريتي که بار انقلاب و آرمانهايش هميشه بر دوش هاي خسته و زخمي شان بوده، بقول پرويز اميني تنها «مستقيم آبادي» است! گرد و غبار، چند ماه از سال در کرمانشاه و ايلام و اهواز مردم را جان به لب مي کند ولي آب از آب رسانه چي ها و حکومتي ها تکان نمي خورد اما همين که نفحاتش به تهران مي رسد رسانه ها سونامي خبري به راه مي اندازند و شهرداري ماسک رايگان توزيع مي کند و الخ! اهوازيها بارها و بارها گرماي بالاي 50 درجه را در سال تحمل مي کنند اما دولت کريمه براي آنکه زير بار اضافه پرداختيهاي بدي آب و هوا نرود دما را حول و حوش 40 اعلام مي کند اما همين دماي حول و حوش 40 تبديل بع رپرتاژهاي خبري n دقيقه اي مي شود و توصيه هاي بهداشتي وزير بهداشت و بهداشت تغذيه اي و تهران را هم چند روز تعطيل مي شود! آنطور که يکي از رفقا مي گفت اين بنده خدا به طرز فاجعه باري هم فوت کرده! تشنج گرفته ظاهرا و با صورت و شکم از روي تخت به زمين افتاده و ... لا اله الا الله!
  پاسخ

  سلام. حالم بدتر شد.
  گاهي بايد لال بشم و هيچي نگم
  مث الان